| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat virgin,dupa ce se masturbeaza, Mai e virgin?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana nu vede cocardelul borticica
pana nu vede trenuletul tunelul
pana nu vede nevastuica scorburica
e virgin

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pana cand o sa faci sex cu o fata, esti virgin.
Abia atunci o sa vezi ce inseamna sex si orgasm.

| Ana0Maria a răspuns:

Da! Iti pierzi virginitatea CAND FACI SEX. Atat.

| alexandra932323 a răspuns:

Mandra-i mandra pana moarewinking

| ChocolattexD a răspuns:

Nu,nu mai e.Virginitatea nu constă in ruperea aţei sau himenului.Virginitatea ti-o pierzi in momentul in care faci ceva din punct de vedere sexual,adică:masturbare, sex oral, anal, etc. Deci nu, nu mai e virgin. :*

| syng4alex a răspuns (pentru ChocolattexD):

Nu sunt de acorc cu tine, sex oral e sex oral, acolo nu ai ce sa dezvirginezi, si un baiat masturbandu-se nu se dezvirgineaza.Fiecare cu parerea lui.

| denydavid10 a răspuns:

Hey da normal ca mai este virgin. Masturbarea nu te dizvirgineaza.happy

| cori1995 a răspuns:

Da

| syng4alex a răspuns:

Virgini sunt cei care nu au facut sex niciodata, iar daca un baiat se masturbeaza nu inseamna sex.Deci clar ca mai este.

| yooou a răspuns:

Yyap ya yaap big grin