| Andreishmek a întrebat:

Care vrea sa faca s*x cu mine sunt din galati nu sunt dizvirginat sad contact la Ym andrei_shmek

Răspuns Câştigător
| Rustin a răspuns:

Hai la mine sa vezi numa ce te fugaresc prin pat
o facem iepureste daca ai chef

7 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Incearca cu stalpu, gardu, tomberonul, cosul de gunoi, furca, gratarul, toaleta ecologica, o capcana pentru soareci, o capcana pentru ursi, un fir de inalta tensiune, un tren de mare viteza, un peste piranha.

Ti-am oferit destule oferte, baga-te repede ca poate pierzi oportunitatea.

P.S. Sa ne povestesti cum a fost, abia astept s-o aud pe aia cu pestele piranha.

Low quality troll detected.

| Sperman a răspuns:

Incearca cu o teava poate te ajuta.winking

Răspuns utilizator avertizat
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Esti vai de steaua talaughing

| alexandra_2771 a răspuns:

Vai de tine laughing

| adinutzadina a răspuns:

Mai prosti ca tine nu am vazut...adica am mai vazut era o intrebare gen:is gay e bine cum fac laba? numai intrebari stupide de prost gust, fa-o cu matalaughing

| SilentRp a răspuns:

Vinde-ti virginitatea pe okazii laughing. Distrus!