| Andreishmek a întrebat:

Care vrea sa faca s*x cu mine sunt din galati nu sunt dizvirginat sad contact la Ym andrei_shmek si florin_talpau_boss

Răspuns Câştigător
| Skylar a răspuns:

Ce face metinu din oameni...

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine vin cu mine si fumeaza narghilea sa vezi de nu faci sex cu ea. Rad fetele de tine daca esti virgin asa ceva nu se zice.

| Jony123 a răspuns:

Bai dar mai dativa drakului de coocalari, tot va catati pe aici parteneri si partenere, aici nu e site de matrimoniale, aici se publica probleme, nu asa ceva! Eu iti doresc tot succesul sa gasesti fata pe care o vrei tu dar aici nu vei avea noroc niciodata~!

| Ronnix a răspuns:

Rog un moderator sa puna aceasta "intrebare" la categoria Trivia/Amuzante.
Va multumesc!

| DeeaBlondiii a răspuns:

Iesi ma faci Galatiu de raslaughing...oh go on

| AndutzaAndu a răspuns:

"Shmek"-ule, mai întâi îți recomand să mai înveți limba română, dup-aia mai vorbim.
Aici nu-s matrimonialele!

| florynna903 a răspuns:

M'a'ta vrea sa faca sex cu tine du-te dracu dupe site-ul asta ca nu e pentru toti fraierii si lasa metinu la ca se vede ca te afecteaza si pp eu care m multa rabdare mi-am pierdut-o cu tine ca vad ca tu tot vr sa faci sex du-te dracu laa o prostituata sau la ma'ta si zi:,, Mama azi te *** orice ai zice" ca doar ea te-a nascut si zii si cat de cretin esti

P.S.: pobbil ca nu am scris tot corect da am nervi pe copilul asta retardat, idiot etc.

| express11 a răspuns:

Ai intrebat pe mama ta? se poate oferi! prostule analfabet!

| Fairy_6262 a răspuns:

Baieti cati ani aveti? De ce puneti intrebari la misto? laughing Cel mai bine canditiva in contiuare ca sunteti niste Pokemoni nu la sex.

| Carnage a răspuns:

Esti dus cu pluta si un metinar ordinar

| ShoriceL43 a răspuns:

Pai... uite cum facem...te duci frumos la magazin sa-ti cumperi prezervativ, si apoi ti-l atasezi, pe captongue si du-te frate de pe site-ul asta du-te si tu pe cine stie ce site-uri pornowinking

| OneBoy a răspuns:

Eu o sa plec sigur de pe PLANETA asta! Ma uimesc pe zi ce trece cum de exista oameni asa ca tine! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate glumeste omu, pentru ca nu cred ca ar putea fi cineva asa de varza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostul si incultul lumii