| Rebecca86 a întrebat:

Este pe aici cineva din Galati care ar vrea sa faca jogging cu mine la nivel de incepator?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaiiii hamstere.cautal pe harciog. e matur nene si alearga pe centura la siret si barbosi de cativa ani buni/te poate invata multe.si va potriviti. ia cautal si discutati.nu ai decat de castigat.pe aici e espert ce a renuntat la titlu.ca si flav dealtfel.

2 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Mda, eu sunt da-mi add onutza4ever95

Sunt din galati! dar sunt slabaaaaaaalaughingnu am ce da jos