| Razvanel231 a întrebat:

Cat de adanc pot introduce 1 deget in vagin? Dar 2? Fara sa fie dezvirginare sa se rupa himenul? Se pot baga degetele adanc sau nu?

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Lasa prostiile si limiteaza-te la mangaieri si la a dezmierda - dupa ce te-ai spalat foarte bine pe maini! - clitorisul! Tu crezi ca "degeaba" este el acolo unde este?! O poti face sa se simta foarte bine si asa, NU risca sa o deflorezi manual, daca nu ai experienta cu altele! Ii vei face mult rau si apoi te va urmari pe tine, raul provocat ei!

| mona a răspuns:

Poti introduce tot degetul daca vrei si ti se permite

| Razvanel231 explică (pentru mona):

Pot introduce tot degetul? doar la unul singur sau pot introduce si ambele degete adanc? Mii se permite, nu asta e problema. Numai ca nu vreau sa existe ruperea himenului prin deget. E DOAR O JOACA daca intelegi.

| mona a răspuns (pentru Razvanel231):

Atunci un deget e suficient dar sa nu-l introduci de tot daca vrei ca himenul sa ramana intact....doar asa la suprafata...

| secsilicioasa a răspuns:

Poi nu ai cum sa introduci fara sa dezvirginezi, e legea firii...

| Azµre a răspuns:

De ce ai vrea să faci asta?!
Deja fingeringul este pentru femeile care au experiență.

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

De ce vrei sa-l rupi?

| AfB a răspuns:

Ia-te la "tranta" cu al ei clitoris, nu risca sa-i patezi "puritatea". big grin