| biiiannca a întrebat:

Cat de bune sunt prezervativele de la durex, extra safe? ati avut probleme?

6 răspunsuri:
| whoocares a răspuns:

Sunt bune cele de la durex, dar extra safe sunt naspa!laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil sunt cele mai sigure de pe piata.

| drhotzu a răspuns:

Am incercat toata gama durex si nu am avut probleme... noi folosim durex performa si in 6 ani nu am avut nici o problema! (le recomand cu incredere, plus ca te fac sa "tii" mai multwinking

| PsyhoWoman a răspuns:

Sunt cele mai bune insa nu au destul lubrifiant si apoi intra foarteeeee greu. te sfatuiesc sa-ti iei si lubrifiant big grin... eu am folosit doar durex dar aveti grija sa-l tot testati inainte de penetrari deoarece mi s-a rupt de multeee ori sad

| zZAlexandruZz a răspuns:

Sunt cele mai bune.

| DjPassion a răspuns:

Prezervativele sunt ok, doar ca nu prea simti mare lucru cu ele happy Nu incurajez sexul neprotejat, insa cu cat prezervativul e mai gros, cu atat fata ajunge mai greu la orgasm happy