| BisUltras a întrebat:

Ce ziceti de prezervativele durex sensation sunt mai bune decat durex extra safe?

Răspuns Câştigător
| Mirunelu a răspuns:

Depinde in ce sens te referi. Durex sensation ofera placere mai mare ei din cauza punctelor in relief. Durex extra safe sunt mai groase si atenueaza putin din placerea lui. Daca te referi din punct de vedere al rezistentei cele extra safe sunt mai sigure, cele sensation ar putea fi putin mai sensibile din cauza punctelor.

1 răspuns:
| Marikqa a răspuns:

Sunt cele mai buuunee!