| GabrielaTrandafir a întrebat:

Cât de dureros este primul contact sexual?

Răspuns Câştigător
| MariaMaia879 a răspuns:

Depinde de corpul fiecarei femei. Sunt femei care au declarat ca nu au simtit decat o mica durere si sunt femei care spun ca a durut foarte tare. Din proprie experienta, a fost foarte dureros si am zis ca nu as mai face asta niciodata. Hahaha. Si nici a doua oara nu este prea bine, acum depinde de fiecare femeie in parte.

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

De regulă este o experiență dureroasă.
Gradul de durere resimțită? Variază de la femeie la femeie.

| palaxce111 a răspuns:

Daca vrei sa te ajut trebuie sa vb in pv pe sau ceva ca sunt prea multe detalii

| Valentin6666 a răspuns:

Pai depinde dar vr sa incerci si tu ca si eu vreau sa incerc ca nam.mai facut niciodata asta?