| Ursu105 a întrebat:

Primul contact sexual la baieti este dureros?

Răspuns Câştigător
| TataLeu a răspuns:

Nu, e chiar tare. Daca vrei placere si fata accepta incearca sa dai mai tare

| trixiiie a răspuns (pentru TataLeu):

Aș vrea să fii și tu fată și să ai primul contact sexual cu un neexperimentat care „să-ți dea mai tare".
Geniule, de ce te-ai descoperit lumii?

| TataLeu a răspuns (pentru trixiiie):

Asta e, s-a gasit sa comenteze "moartea pasiunii"laughing raspuns castigator. Sa iti bagi unghia in gat :*

| trixiiie a răspuns (pentru TataLeu):

Sper să dea TARE și ăla care o s-o dezvirgineze pe fii-ta cândva.winking

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cu cine ai acel "prim contact sexual". Dacă îl ai cu un alt băiat, presupun că e al naibii de dureros... If you know what I mean.

| trixiiie a răspuns:

Doare puțin în funcție de cât e de strâns vaginul.

| ClauditaSmile a răspuns:

Nu este dureros

| deniiissss a răspuns:

Nu.