| spiniii a întrebat:

Cat de tare v-au durut "dezamagirile" in dragoste? si cam cate au fost?

11 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

"Bine-ai venit amagire/mai stai, mai dureaza un pic/C-aceasta mintita iubire/Tot e mai mult ca nimic""Se cicatrizeaza toate si nu mai dor.Singereaza doar, dar nu mai dor.

| AnnaS98 a răspuns:

Una imensa. si ma doare de vreo 8 luni, de cand mi-a dat papucii.

| Madiitza a răspuns:

UNA, dar a durut cat 10 sad

| aaalexutza a răspuns:

Dezamagirile in dragoste sunt cele mai dureroase lucruri de pe pamant, mai ales cand perosana pe care o iubesti nu iti da atentie sau isi bate joc. eu am avut cam 3 dezmagiri. una cu un baiat care la inceput eram f. buni prieteni dar eu am inceput sa il plac si el pe mine nu si atunci pe moment am suferit dar acum numai am nimic, a 2 cu un baiat carema placea si eu pe el doar ca eu nu aveam curajul sa accept propuneriile lui, iar a 3a care se intampla si acum suffar dupa fostul meu iubit funda puppy dog eyes :d:X

| SentimentalConsil a răspuns:

Nu exista exprimare pentru durerea cauzata de dragoste, sunt multe daca nu sti sa-ti stapanesti sentimentele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2,oricum e vina mea ca am avut incredere in ei si chiar am pus suflet. Din prostia asta am ajuns chiar sa ma tai pe maini...in fine acum o sa fiu mai atenta si o sa iubesc doar pe cine merita cu adevarat happy

| spiniii explică (pentru anonim_4396):

Mda..aceleasi probleme le.am cam avut si eu.oh go on.sigh

| frikk a răspuns:

Durere : Zero
Dezamagire: Zero
Totul depinde de psihic. durerea cat si dezamagirea este doar o imaginatie care omoara sau face oameni slabi / tristi.

| vRaz a răspuns:

Pana acum a fost 1 care m-a durut... rau... deci mi-a rupt sufletul in doua. in rest, au fost copilarii pe la 15-16 ani. happy Tu?

| thuglif a răspuns:

Daca tu poti exprima in cuvinte iti dau 1 milio de euro