| Dominicc a întrebat:

Cat de usor ii este unei fete sa spuna Stop, sa zicem dupa 1 luna? Motivu? sa zicem ceva banal dar totusi des intalnit. Fata zice ca nu este indiferenta, baiatu tine la ea o iubeste, ii arata. Ea se face ca observa dar totusi e putin indiferenta zicand ca nu este. Ea nefiind geloasa zicand ca ea nu este geloasa ca nu ii sta in caracter mai ales daca nu are motive. Baiatu gelos si pentru faptul ca ea este indiferenta, cat si pentru ca se comporta uneoi cu el ca si cum nu ar fi. El ii tot spune, stau de vorba. Fata se schimba putin, zicand ca incearca sa faca schimbari. Merge bine "relatia" 3 zile apoi iar se iveste ceva.
Fata spunandu-i uneori ca tine la el fff mult
Pana la urma fata zice stop din simplu fapt zicand ca baiatu nu are incredere in ea. Baiatu zice ca increderea i-o dovedeste ea, prin felul ei de a vorbi, de a se comporta cu el. Ea zice ca "eu cum am avut incredere in tine de la inceput?" Chiar asa? oare de ce? pentru ca i-a dovedit ca e totul pentru el?

Acum cand a pus ea punct din motivu asta, si zicand la telefon ca nu isi mai bate capu cu ce nu a inteles el si etc, ce este de inteles?

Baiatului ii este greu, obisnuindu-se cu ea. Cu toate ca se amagea mai mereu. Relatia' a constat in plimbari, saruturi.

Pana la urma cine a gresit? cine a cazut de fraier? cine trebuie sa mearga mai departe cu capul sus? regrete? amageli? suferinte? se merita?

Tot ce am scris mai sus este doar o scena. Nu are legatura cu mine! Vreau doar pareri.
Cat mai multe!

3 răspunsuri:
| Dominicc explică:

NU crinu. nu e vorba de mine! eu am trecut prin ceva mai demult.

Aici. totu e o scena.

| madalicious a răspuns:

Aici fata e cea care si-a batut joc. Nu iubea baiatul deci, nu avea de ce sa fie geloasa si punct! Deci, daca il iubea nu punea ea punct dupa o luna, si poate fi si monotonia de vina in relatie, nu numai indiferenta si proasta purtare a fetei. Si parea sa aiba asteptari peste masura de la baiat.

Fraierul a fost baiatul, si tot el s-a amagit.

Raspunsul meu : greseala fetei, si naivitatea baiatului. Baiatul, s-a aruncat cu capul inainte in relatie, il admir pentru asta, multi sunt prea precauti inainte de a se indragosti. Regretele ar trebui sa fie ale fetei, ca a pierdut ceva ce putea sa fie special. Suferinte? Pentru ce?! Baiatul nu are de ce sa sufere. Fata ar trebui, si inca cum! Sincer nu se merita sa suferi pentru cineva care nu te-a iubit/meritat!

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema este ca despre tine e vorba. a doua problema este ca in loc sa vorbiti sa va cunoasteti, cu sinceritate, voi va panditi, va luptati la rece, va puneti la incercare si pierdeti timpul de pomana.doi care si-o pun din prima, castiga mai mult ca voi care va pierdeti vremea. cu prostii. ce, o SIDA o iei din drum?