| 09Ioana09 a întrebat:

Cat durează în general ca barbatii sa se termine la sexul oral?

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de fiecare, unul se termina in 5 secunde, altul in 2 minute.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Până iși dau seama ce porci sunt. În general.

| Sofer a răspuns:

Depinde de om. Încearcă și ai sa vezi în cât timp termină.

| DonEduardo a răspuns:

Cand vor ei.

| NotNamed a răspuns (pentru DonEduardo):

Nu e adevarat. Depinde de fiecare persoană in parte cum ii este organismul, cat de excitat este, cat de periodic frecventeaza asta, ce experienta are, când a facut.o ultima oara si cum este pregatit psihic. Daca ar fi asa cum spui tu am termina mereu dupa femei si n.am mai face reprize, timp in care asteptam sa se trezeasca din nou dupa ce a vomitat.

| DonEduardo a răspuns (pentru NotNamed):

Pai tu mi-ai dat dreptate in mare parte, nu m-ai contrazis. Ai venit cu argumente pentru raspunsul meu.

| raMLesS a răspuns (pentru NotNamed):

Pe mine ma tine si 20 de minute, dar daca e blonda cu ochii albastrii si frumoasa, in 20 de secunde s-a golit cisterna laughing laughing

| NotNamed a răspuns (pentru DonEduardo):

Pai cum sa.ti dau dreptate in mare parte daca raspunsul tau a fost unul sec cu un singur înțeles alcatuit din trei cuvinte?

| DonEduardo a răspuns (pentru NotNamed):

Pai tu ai adus argumente la raspunsul meu.

| NotNamed a răspuns (pentru DonEduardo):

Pai cum așa ca tu ai spus ca ne tine cât vrem noi iar eu ti.am explicat ca nu e dupa cum vrem noi, ci e dupa cum poate corpul si ti.am înșirat anumiti factori care pot sa modifice timpul te lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 4 secunde jumate si niciodata

| DenqOO a răspuns:

Difera.
Difera de experienta baiatului si cat de mult il excita fata.
Sunt cazuri in care si-au dat drumul din momentul in care ii atingi acolo si alti au trecut de 15 minute

| Cineva797406016386 a răspuns:

100 de minute sigurat

| Paulyka36 a răspuns:

Depinde.Daca nu a mai făcut sex de ceva vreme se termina repede dar atunci o să-i cam umple gura așa că grija mare.Depinde mult și de tehnica, cât de excitat e, sunt multe variabile.

| 13amaliaaa a răspuns:

Depinde de persoană