| Gargarits'O a întrebat:

Cat si cum iubesti un om? funda pentru cel mai frumi raspunsss

Răspuns Câştigător
| ღCrAzzYεїзIღ aNa™ღ a răspuns:

Cat iubesti un om? aceasta intrebare poate fi fara raspuns deoarece inimii nu'i poti porunci. atunci cand vrei sa uiti pe cineva inima nu te lasa. spui ca te poti controla cu mintea dar nu e asa.totul vine din suflet din inima.
Cum iubesti un om? Aratandu'i ca tii la el prin fapte si vorbe prin imbratisari calde si prin sprijin si sfaturi.chiar daca esti la distanta de acea persoana ea va sesiza ca inima ta e alaturi de ea prin sfaturile care i le dai sau aratandu'i ca nu ai uitat'o.
Aa da si daca am putea decide cat sa iubim pe cineva am spune:"Gata de azi nu te mai iubesc". dar acest lucru nu se poate.este frumos sa iubesti dar uneori iti vine sa o iei la fuga de iubirea care o simti daca nu e impartasita.
Sper ca raspunsul meu sa iti fi fost de folos
pup
bye-bye

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Asta cu cât e ca şi aia cu iubitul "sincer".
O iubesc şi-atât. Nu că "sincer", "câr", "mâr", "hau", "modul din doi radical din 3 %", şi aşa mai departe... e stupid.
Ce-i aia "frumi", dacă nu e cu supărare, căci în Dicţionarul Explicativ al Limbii Române nu apare?

| stresu a răspuns:

Cat si cum pot. Cifrele si procentajele nu au ce cauta decat in reltii materialiste. In rest "frumi" nu stiu sa scriu.

| OanaG a răspuns:

Il iubesc cat vreau eu, si in acelasi timp poate exista si putina ura nervozitate.

Nu exista un timp anume, chiar daca nu mai e la fel cu era il iubesc dar nu la fel de mult, il iubesc pe acel om in modul meu.

Iubesc cu patima sa zicem asa.happy

| Angel977 a răspuns:

O iubesc cat pot eu de mult, o iubesc mai mult decat ma iubesc pe mine. O iubesc cum isi iubeste o leoaica puii.

| cornel a răspuns:

Cat?

o iubesc foarte multhappy

o iubesc in stilul meuhappy

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Buna!
Cat vrea inima ta, cat merita, cat doresti sa-l iubesti, cat crezi ca-l mai iubesti, cat sentimentele sunt puternice, cat exista iubire, cat vrei asta din tot sufletul, cat te iubeste si el, cat iubirea nu dispare, cat doresti pana la urma.
Cum sti tu mai bine, cum te iubeste si el, cum vrei tu, cum simti tu, cum VREA SUFLETUL TAU!
Sufletul tau decide cat si cum iubesti un om, caci inimii tale nu i te poti impotrivii!
Iubirea vine din suflet asa ca sufletul alege cat si cum.
Bafta si sa gasesti raspunsul corect printre multele de aici din inima ta!

| Smoke_7892 a răspuns:

Cat? la infinit!:X

cum? in toate felurile:X