| NinaY a întrebat:

Pentru fete! Tu cu ce te epilezi?
Funditoaieee pentru primul raspunsss!

Răspuns Câştigător
| Breakingthehabittonight a răspuns:

Cu ceara, epilatorul, crema depilatoare.laughingsau benzi epilatoare rolling on the floor

5 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Niciodata nu m-am epilat cu ceara, benzi depilatoare, ci mi-am cumparat cand am implinit 30 de ani un epilator de la Philips care da rezultate extraordinarebig grinDe fapt, pana la aceasta varsta nu am avut nevoie(nu prea am par)hee hee

| dasda a răspuns:

Cu Crema veet.sau cu aparatulwinking dar prefer aparatul... daca esti sensibila iti recomand cremawinking

| byancacool a răspuns:

Cu crema iti recomand una Nair este foarte buna si nu costa foarte mult o poti gasi in DM din Real Berceni sau orice Real.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! -Aparat si cand sunt in graba BIClaughing
Cu ce te-am ajutat?laughing
happy

| Rozalia a răspuns:

Aparatul de epilat tongue