| Optimus7 a întrebat:

Cat timp a-ti putut sa nu va masturbati?

4 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

laughing) cred ca ai devenit labarman sau putupalmist de gradul I serios. Daca nu poti sa te controlezi atunci daca te apuca "pofta" in restaurant ce faci te duci la baie " zbang zban " si te intorci? OMG serios mesteca guma poate iti mai trece cheful de lavete

Răspuns utilizator avertizat
| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Cat timp te-ai gandit pana sa scrii intrebarea asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah cel mai bun raspuns pentru tine este : OBSEDAT termina mai copile cu intrebarile asteace n-ai parinti deja ma disperi tot masturbare sus masturbare jos daca chiar nu aveti ce face uitati-va si voi la telenovele (joke big grin ) intrati pe matrimoniale da terminati-va oameni buni...