| AndyDeea a întrebat:

Baieti la cat timp va masturbati?

14 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Unii se masturbeaza zilnic big grin

| pixma a răspuns (pentru Đϋffγ):

Duffy de unde esti asa informatarolling on the floor)

| BRG a răspuns:

De asta nu m ai poți tu dormii, ai o grijă mare nu?

| AndyDeea explică (pentru BRG):

De ce esti rau. Vreau sa stiu despre organisuml vostru.

| AndyDeea explică (pentru AndyDeea):

Scz Cristi.

| AndyDeea explică (pentru BRG):

Cristi nu pot sa iti trimit mesaje. Eu sunt. Daca vrei sa vb mai multe uite idul meu:andydeeame. Scz ca iti postez aici. Oricum nu o sa se mai uite nimeni la intrebare.

| cuvant a răspuns:

Candva era o data la 2 zile. Acum deloc ca s-au schimbat cateva lucruri.

| Sburatorul a răspuns:

De ce esti curioasa?laughing

| AndyDeea explică (pentru Sburatorul):

Vreau sa stiu si eu lucruri despre voi

| Razvy112 a răspuns:

In primul rand dc intrebi?
Rasp la intrebarea ta ar fi ca nu exista un timp fix conteaza cat de obsedati sunt si cat de mult le place sentimentul si cam atatwinking

| FlorinFlorin87 a răspuns:

Cred ca media ar fi p la 3/ spatmana

| pixma a răspuns:

Eu unu nu fac asa cevastraight facenici nu recomand nu e folositor(doar acei obsedati sexual fac asa ceva)

| Jigsaw a răspuns (pentru pixma):

Auzi la el " nu e folositor " / " obsedatii sexual se masturbeaza "
Ba,copile, ca sa afle si tartacuta ta, masturbarea are de fapt efecte pozitive atat timp cat nu se exagereaza.

| pixma a răspuns (pentru Jigsaw):

Imi enumeri faptele Tartacuta?