| anonim_4396 a întrebat:

Cât timp rezistați fără sex?

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant ninfoman, noroc ca am gasit casa de productie porno altfel prindea mucegai penisu

| RAY a răspuns:

28 de ani, 8 luni

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ooo ma intreci cu ceva happy
18 ani si 3 luni

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu ma place sexul opus ce sa faci, dar te sfatuiesc sa eviti zona prieteniei, nu fi catelusul lor

| Xdreaper21 a răspuns (pentru RAY):

Ba corect nu a specificat daca in timp ce erai virgin/a sau dupa ce ai facit sex

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu înțeleg..ai 28 de ani și ai rezistat 8 luni sau ai rezistat 28 de ani și 8 luni?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Adică îi spui că nu ar trebui să fie prieten cu nicio fată? Să știi că dacă sunt fete pe lumea asta care folosesc băieții pe post de cățeluși nu înseamnă că toate fetele sunt așa.Și eu mai demult aveam băgată chestia asta în cap în legătură cu băieții și credeam că toți văd numai cur și țâțe și se gândesc numai la sex(și virginii și "nevirginii") până am ajuns să cunosc și băieți care nu aveau treabă cu chestiile astea și mi-am scos chestia aia din cap.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

28 de ani și 8 luni

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Adică îi spui că nu ar trebui să fie prieten cu nicio fată?
ba da,dar in cele mai multe cazuri te indragostesti de aia,ca tu esti o fiinta sexuala ca barbat,desi nu e vorba de evitat e vorba de evitat ca aia sa te vada ca fratele ei sau prietena ei, vorbesti cu ea mai rar ca amici, prieteni ai baieti, baieti te inteleg, dar sa fi printre fete si alea sa te vada ca fiind prietena lor e jalnic

| OldSoul a răspuns:

Dupa ce incepi, sau pana sa incepi?

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

După ce începi. Întrebarea nu este pentru cei virgini, am uitat eu să specific.La virgini nici nu există chestia de a rezista pentru că ei nu știu cum este din moment ce nu au făcut-o niciodată.E vorba doar de curiozitate în cazul lor.

| Hammurabi a răspuns:

N-am încercat niciodată.
Dar de ce aș face asta?

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

De exemplu dacă ai avea o relație serioasă cu o fată și ai fi nevoit să stai vreo câteva luni bune departe de ea, lipsa sexului ar fi un motiv de despărțire?

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

O relație serioasă înseamnă o relație cu planuri de viitor.
În astfel de cazuri viitorul se construiește împreună și nu există "să fi nevoit" să stai câteva luni bune departe.
Dă-mi exemplu de o situație, într-o relație serioasă, în care "ești nevoit" (în sensul că nu ai nici o altă variantă) să stai departe câteva luni.
Pentru că într-adevăr asta poate duce la despărțire.
Și atunci, dacă e vorba de o relație serioasă, totul se construiește împreună. Nu generezi situați în care să fiți despărțiți. Pentru că nimic nu trebuie să fie mai important decât voi doi. Nu se poate merge cu jumătăți de măsură și compromisuri pentru că totul se va dărâma ca un castel din cărți de joc.

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Da,ai dreptate.De vreme ce ai o relație serioasă nu trebuie să generezi situații în care să fiți despărțiți o perioadă prea lungă de timp, indiferent de oportunitățile care îți ies în cale.

| HazelEyes77 a răspuns:

Destul de mult ...cred ca am rezistat fara vreo 9-10 luni.

| wpetterssone a răspuns:

Sunt virgin și nu simt plăcere sau nu am dorința de a face sex, deci dacă aș pune vârsta, mai mult de 24 de ani.

| gheorghe699 a răspuns:

DE CE SA REZISTI? nu mai bine sa o faci, sa simti placerea.

| horansgang a răspuns:

O viata intreaga daca e nevoie

| gabriielaaa a răspuns:

Am rezistat sapte luni jumate. Si cred ca pot mai mult.

| Jeonghyeo a răspuns:

Am rezistat 18 ani.