| Criiistinutsa a întrebat:

Cata valabilitate are un fond de ten? Dar un rimel? ( ca nu scrie). funda

6 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

În general, produsele cosmetice au un termen de valabilitate de un an de la deschidere.happy

| Oana92 a răspuns:

Teoretic 3 ani, dar iti recomand sa nu le mai folosesti dupa 3 luni de la deschidere, mai ales rimelul

| magdaliciii a răspuns:

Pana cand iti dai seama ca ai gresit categoria fetitsoolaughing

| Criiistinutsa explică (pentru magdaliciii):

raised eyebrows Intentionat am pus pentru ca se mai gaseste cate unul asa ca tine sa ma atentioneze. Daca eu adresam intrebarea la categ adecvata, tu ce mai ziceai?

| Ada_Kertesz_1992 a răspuns (pentru magdaliciii):

Buna astalaughing

| Ada_Kertesz_1992 a răspuns:

Pana se usuca.Depinde ce fel de fond te ten folosesti.Sunt cremoase, lichide si "batoane".Si la rimel tot asa, pana se usuca...Nu mai sunt bune.