| anonim_4396 a întrebat:

Cate dintre voi,fetelor, ati ramas impreuna toata viata cu baiatul cu care v-ati pierdut virginitatea?

Răspuns Câştigător
| Hpzox a răspuns:

Eu, a fost primul si ultimul, inca nu sunt casatorita si nici moarta, dar casatoria o vom intanli curand happy Stii cum se zice primul baiat din viata ta nu il poti uita.

14 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Poi maica-mea... thinking generatia aia a fost mai serioasa big grin Poate ca se mai casatoresc virgine cele care isi respecta religia, oricare ar fi ea :d

| Lorenada a răspuns:

Buna, eu ma cunosc cu viitorul meu sot deja de 9 ani, asa ca cind eram clasa a 8- a iar el era a 9-a, ne-am intilnit timp de o luna, in care nici nu ne-am sarutat... Apoi a urmat o perioada de timp in care nici nu am vorbit deloc, adica 6 ani, dupa care iarasi ne-am intilnit, iar peste 3 saptamini de la implinirea a 20 de ani am facut prima data dragoste cu el, de atunci sint cu el...iar peste o saptamana facem si nunta.

| Neinteresantul a răspuns:

N-ai sa gasesti babete care sa posteze pe TPU. Toata viata inseamna pana mori. Daca te casatoresti nu inseamna ca ramai impreuna cu acea persoana toata viata. Tu iti dai seama ce intrebare idioata ai pus?
Tu la varsta de 15 ani ar trebui sa fii atenta la alte chestii, nu la relatii, casatorii si "iubiri de-o viata". de-o viata de muscă, aia parca traieste 2 zile.

| anonim_4396 explică (pentru Neinteresantul):

Eram si eu curioasa...Nu m-am exprimat corect.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La intrebarea asta ar trebui sa iti raspunda o femeie moarta. Sa stii ca le e cam greu sa gaseasca o conexiune de net pe acolo.

| Ella3133 a răspuns:

Eu nici nu mi-am pierdut`o, dar cei care au facut asta merita felicitari...

| selysol a răspuns:

Mai bine intrebai pe o baba asta

| SirAndi a răspuns:

A trai toata viata cu cineva inseamna a murii impreuna. Nu cred ca morti pot scrie pe TPU

| anonim_4396 explică (pentru SirAndi):

Casatorie...

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Căsătoria nu durează toată viaţa. Uneori, nu durează nici câteva luni.

| Andradutsa a răspuns:

Hmm, stiu multe fete care au ramas cu "primul". Adica s-au casatorit,. mie una nu mi s-a intamplat asta... Slava cerului!

| tubica a răspuns:

Mama meahee hee

| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Greu...una la 100 de fete cred ca ajung la casatorie cu "primul"

| danifx2 a răspuns (pentru KokoFredyRadulescu):

1 la 100 glumesti?
poate 1 la 1000 sau mai mult
in era noastra cred ca am plutea spune ca 1 la 1milion s-au casatorit cu primul sau erau casatorite cu primul cand si-au pierdut-o