| anonimatabag a întrebat:

Cum v-ati pierdut virginitatea? ati ramas cu persoana respectiva?

Răspuns Câştigător
| Julia89 a răspuns:

Pai mi-am pierdut-o intr-o seara frumoasa erma pregatita si abia asteptam il vroiam atat de mult... da mai sunt cu persoana respectiva ne-am casatorit acum 7 ani s-a intamplat asta si ne iubim multttt de tot

7 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Pai am pierdut`o prin cearsaflaughing oricum a fost ceva mai mult de curiozitate, varsta mica, sex si atat-fara sentimente sau alte d`astea, deci nici macar nu se pune problema sa mai fiu cu ea laughing

| butterfly27 a răspuns:

Eu mi-am pierdut virginitatea alaturi de o persoana pe care o iubeam, si dragoste am facut dupa vreo 8 luni, cand m-am simtit pregatita.Si nu mai sunt cu el, din pacate...:*:*

| saby26 a răspuns:

Am pierdut-o cu iubitul meu de atunci pe cand aveam 16 ani cu care am avut o relatie de 4 ani.pana sa ajunge acolo a durat 1 an pentru ca el era mai mare decat mine cu 6 ani si a asteptat sa fiu pregatita si sa nu mai am teama aceea de parca m-ar fi omorat.acum mu mai suntem impreuna el e casatorit si eu la fel dar nu imi pare rau de nimic

| dyyva a răspuns:

Eu mi-am pierdut virginitatea pe la 18 ani, a fost o seara speciala i ne iubeam mult dar nu mai suntem imreuna

| alliss a răspuns:

Eu mi-am inceput virginitatea alaturi de actualul meu iubit. cand aveam un an si o saptamana fix big grin love struck. Luna asta facem un an si 7 luni love strucklove struck. Asa. presupun ca vrei niste detalii nu? big grin. Pai. s-a intamplat la el... Venisem de la scoala. M-am dus acasa. Am stat vreo ora si ceva. si dupa aia m-am dus afara cu el. Am stat vreo jumate de ora afara. si dupa aia ne-am dus la el. nu era prima oara cand mersesem la el. totul a venit de la sine. nu am planuit nimic. big grin A fost cam dureros dar pana la urma mi-a placut. nu a curs nici sange. deci pot spune ca am fost " norocoasa ". Funda? big grinbig grin :*

| Feliciann a răspuns:

Nu trebuie sa ramai cu persoana aia nu are legatura cu ramasul. Eu am pierduto intr-o fata laughing

| Tanya4you a răspuns:

Important e sa nu ti.o pierzi. macar pana la 17-18 ani, pentru ca unii baieti se vor interesa si mai mult in tine stiind ca nu esti o *** facand.o cu mai toti si asa vor vedea cu adevarat cine esti.asa ca dale peste picior si nu ii satisface ca dupa sa iti dea papuci, mai intai asigurate ca nu te vor lasa nici dupa ce o faceti!