| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Cateva intrebari despe Conquiztador:
1. La ce iti folosesc galbenii?
2. Ce se intampla daca ai multe cranii?
3. Pentru ce sunt coroanele?
Funda!
-scuze categoria-

Răspuns Câştigător
| NatureSelf a răspuns:

1 galbeni pentru a cumpara, etichete pentru teritori, chat colorat, si extinderi, apoi se mai folosesc pentru licitati.
2. cranile se dau in functie de infrageri cate infrageri ai, maxim 5 cranii pe zi.
3. coroanele le primesti la victorie, reprezinta cate ai castigat, maxim 5 sunt afisate.

| TheSundărSitaara a răspuns (pentru NatureSelf):

Nu erau şapte cranii pe zi? big grin Care,, dispar'' la ora 6:00 dimineaţa, atunci când se actualizează TOP-urile.
Care coroane? Acelea douăsprezece(cinci de argint, şapte de aur)? big grin Alea sunt pentru numărul de jocuri. Adică: primele cinci de argint: 5, 10, 20, 30, 40, şi cele de aur: 50, 100, 200, 500, 1000, 2000 şi 5000 de jocuri.
În fine.

Şi de ceea ce ai zis la punctul numărul trei, cred c-ar fi vorba mai degrabă despre stele. Primeşti o stea atunci când câştigi un joc la oficiale; Blitzkrieg sau Război de cucerire(la separeu asta nu contează, e joc cu prietenii), şi tot aşa.

Nu înţeleg de ce userii care pun întrebări nu aşteaptă măcar alte cinci, zece, o mie de răspunsuri; există posibilitatea ca primele răspunsuri primite să nu fie (cele mai) corecte.

Mă rog, o zi bună-n continuare! Noapte bună!

| NatureSelf a răspuns (pentru TheSundărSitaara):

LOL bravo man, ai scos-o din helpul conquizuluitongue

4 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

1. ii duci la amanet si iei bani pe ei
2. esti criminal in serie
3. pentru morti

| Madalina_7770 a răspuns:

1. Cu galbenii poti cumpara harta sau te ajuta cand nu sti un raspuns platesti si iti da raspunsu corect.
2.Craniile le acumulezi cand pierzi jocurile.
3.Coroanele se aduna cand castigi jocuri mai multe. Funda?:X