| anonim_4396 a întrebat:

Cateva intrebari pentru baieti:

1. Aveti iubita?
2. Ii faceti cadouri?
3. Ati fi dispusi sa cheltuiti oricat pentru un cadou pentru iubita voastra?
4. Sunteti zgarciti?
5. Care e cel mai scump/ieftin cadou pe care l-ati facut vreodata unei fete?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

1. Logodnică
2. Da, îi fac cadouri ocazional.
3. Nu, sunt cumpătat la alegerea cadoului ei.De regulă-i cumpăr ceva ce ştiu că îi este util(o bluză, o loțiune de duș, etc.).
4. Nu sunt zgârcit, doar calculat.
5. Inelul de logodnă care-l poartă distinsa mea viitoare doamnă big grin.Şi în 15 Ianuarie urmează şi vergihetele big grin.

| NotNamed a răspuns:

1. Mana dreapta
2. Cand o sa am da
3. Nu (cele serioase vor gesturi romantice, nu premii)
4. Nu, dar sunt ordonat si nu.mi place sa dau banii pe ceva ce nu merita
5. -, Va depinde de buget si încrederea in ea.

| MValentin a răspuns:

1. Da
2. Normal
3. Nu oricât, ci oricat de mult pot in momentul respectiv. De exemplu anul asta de Craciun i-am facut un cadou pana in 300 lei deoarece aveam planuri sa merg cu ea de revelion la o cabana, pe scurt nu oricât.
4. Sincer? Da, uneori, dar nu in sensul acela. Daca nu ar fi un om zgârcit nu ar putea sa se auto-dezvolte sa zic asa. Deci pe la o scara de la 1 la 10 as alege 4.
5. Un calendar advent de craciun cu machiaje o fost undeva la 350 de lei, si alt craciun i-am luat diversificat haine-cosmetice de 500 lei

| ReZiSTorr a răspuns:

Nu am iubita.Nu as fi dispus sa cheltui toți banii mei pe iubita mea. Dacă eu de exemplu câștig 2000 de lei pe luna, ar fi absurd sa ii dau toți pe ce dorește ea, haine cadouri.Trebuie sa înțeleagă.Nu sunt zgârcit dar cheltui cu cap doar pe ce am nevoie.Cel mai scump cadou a fost un lanț de argint cu inițialele noastre, flori, o perna cu noi.Cel mai ieftin, o ramă cu o poza de a noastră