| anonim_4396 a întrebat:

Heeeeeeeeiiiiiiiii.

Am o intrebare pentru baieti dar si pentru fete.
Baieti va place sa cumparati cadouri iubitei? Care a fost cel mai scump cadou.

Fetelor ce cadouri ati primit de valentine`s day, ziua voastra, 1 martie, 8 martie si alte sarbatori?
Daca iubitul nu v-ar face cadou pentru ca nu stie ce si ti-ar spune ca-ti da bani? Ce ati face?
Si spun asta in cazul meu bineinteles, prietenul meu mi-a facut multe cadouri, insa acum a venit vorba si mi-a spus sa merg in magazin si sa`mi cumpar ce vreau insa mi-e jena si n`am s`o fac. Daca imi cumpara ceva de bine daca nu la fel.Important e sa fie el langa mine.

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Da cumpăr când am bani, nu trebuie să fie o ocazie specială.
Cel mai scump? Inelul de logodnă
Cel mai ieftin un ou kinder.

| Manuellllaa a răspuns (pentru Azµre):

Oricum orice fata adora si cel mai mic lucru daca vine din partea persoanei iubite.Frumos.

| Azµre a răspuns (pentru Manuellllaa):

Corect!

| SimonaQs a răspuns:

Ai dreptate nu e frumos sa ii ceri bani sau sa ii accepti ca sa iti ei ce vrei ...Gestul conteaza ...Trebuie sa apreciezi

Referitor la intrebarile tale

De 8 martie un inel de argint.
De ziua mea un ceas.

| Manuellllaa a răspuns (pentru SimonaQs):

Frumoase cadouri.

| SimonaQs a răspuns (pentru Manuellllaa):

Multumesc :*