| Gunther a întrebat:

Cati centimetri poate sa aiba o castravete uman?

Răspuns Câştigător
| danutza_1678 a răspuns:

laughing)

7 răspunsuri:
| Araia a răspuns:

O castravete? Pai daca UN castravete e in jur de 17, ma gandesc ca O castravete e un pic mai micuta, tinanad cont ca e o EA deci e mai delicata. Intreaba-l pe Justin Beiber.

| alin567 a răspuns (pentru Araia):

rolling on the floor

| xCruz a răspuns (pentru Araia):

Mi-a placut faza cu Bieber =]]]!

| Caddyi a răspuns (pentru Araia):

laughing)))))))) mooor de ras laughing)rolling on the floorrolling on the floor

| danutza_1678 a răspuns (pentru Araia):

laughing)

| Rake a răspuns:

Media la noi ar fi de 12, 5cm; d-soarele aprecieaza in general un 18-19cm, sunt unele care nu vor nimic sub 23 (cel putin una am intalnit eu laughing ). Sa-mi dai de veste daca am inteles gresit intrebarea ca sa imi sterg raspunsul; in masura in care este posibil.

| IoanameYoYo a răspuns:

Recordul mondial e de 35 cm.

| Davidoff94 a răspuns:

Depinde de rasa, la negri e in jur de 25-35, la chineji de la 12-17 si la albi in jur de 17-25laughing)