| iulius a întrebat:

Cati dintre voi cred ca mai exista dragoste adevarata? sau cati dintre voi mai traiesc o dragoste adevarata?

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Dragostea adevarata exista asa cum exista si deceptiile in dragoste! Orice dragoste este unica, pura si adevarata. Poate dura o clipa sau o viata, dar dragostea este numai adevarata!

7 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Eu! Dar din pacate s-a terminat ca toate lucrurile frumoase, prea repede

| andreea_9470 a răspuns:

Eu cred ca exista pentru ca o traiesc:X:X:X

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Exista! love struck
pentru mine exista.peste 2 zile implinesk cu iubitul meu 2 ani de cand suntem impreuna, si ne intelegem de parca am fi impreuna de o viata.love struck.

| alone a răspuns:

Sunt convinsa de faptil ca exista dar daca noi nu am avut norocul sa o cunoastem inca asta nu inseamna ca nu exista! ai nevoie de rabdare pentru ca atunci cand te astepti mai putin va aparea persoana potrivita!

| devilll a răspuns:

Am trait o vreme

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Exista doar la nivel utopic. In realitate nu exista asa ceva. Doar reactii hormonale care imping omul la procreere.

| LLLLLLLL a răspuns:

Exista. si am parte de ealove struck