| DiannaDi a întrebat:

Cati dintre voi veti fi singuri de ziua indragostitilor? si cati veti fi cu parteneri/partenere?happy

98 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, din fericire am pe cineva, si anul trecut de ziua indragostitilor tot cu el am fost dar nu am sarbatorit-o, anul acesta cred ca o vom face, oricum important e sa fim impreuna, altceva nu mai conteaza, nu numai de ziua indragostitilor poti face o persoana fericita sau sa ii faci un cadou, in plus nu este o sarbatoare a poporului Roman, in fine, sper sa fiu cu el si la anul, si peste 2 ani, si ...toata viata!

| Bacemi a răspuns:

Eu nu am iubita asa ca pentru mine va fi o zi ca oricare alta, fara nimic special. Doar ca se va vorbi mult despre asta.

| Razvan a răspuns:

Noi nu sarbatrim V`day, ci Dragobetelewinking

| Alisa a răspuns:

Pana acum am fost singura, si anul asta la fel, dar nu-i nicio problema, doar am prietenii si persoanele ce le iubesc langa mine :X

| catthshshshs a răspuns:

Observ ca majoritatea vor fi singuri, insa...eu nu voi fi! Am prieten, sic! tongue

| Hmmmm a răspuns:

Eu voi fi singura.credthinking dar ii am alaturi de mine p prieteni asa ca nu ma plang.chiar imi place ideabig grin

| Dizzydizz a răspuns:

Ew sunt cu ub meu pentru cativa ani inaintetongue

| nobody_9468 a răspuns:

Hoppa! ce inghesuiala aicihappy
nu stiu, depinde de hotarareqa care o voi lua pana lunilaughing

bafta!

| Pho3nix a răspuns:

Alone in the dark. oh go on

| Psihoyounger a răspuns:

Singur!
Psihoyounger

| Victoria a răspuns:

Eu voi fi singura. Si nu ma plang happy

| OanaG a răspuns:

Si eu voi fi singura, dar nu sunt suparata big grin Am scapat anul asta de dat cadou oh go onhee hee

| adi4ever a răspuns:

Voi fi singur si creca ma voi imbatalaughing

| cretzufinish a răspuns:

Ca sa faci un sondaj ar trebui sa raspunda toti (pentru unu) laughing
Eu sunt la al doilea valentine's cu aceeasi persoana, insa ne e indiferenta ziua, adica nu e cu mare fast, cadouri, o sa fie o zi normala de week-end happy Sarbatorim de Dragobete si in fiecare zi ne aratam iubirea, nu doar pe 14 februarie.

| Sapphire a răspuns:

Mereu singura de ziua indragostitilor laughing

| Sოﺁℓε a răspuns:

Singura dar cine stie se mai intampla si minunihee hee rolling on the floor

| yanny`s a răspuns:

Se pare ca singurastraight face

| LCD a răspuns:

Eu voi singura.pentru ca el are ''treaba''

| JustMe a răspuns:

Singurahappy

| JoJo a răspuns:

Singurahappy

| alexxa18 a răspuns:

Singuraaaa \dancing happy

| Aia cu cap mare a răspuns:

Sangura!:devil)
da imi mere bine...laughing

| ivona a răspuns:

Si eu tot singura voi fi, dar nu-i bai!winking

| larrii a răspuns:

Singura ...in nici un an nu am avut prieten rolling eyes

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Majoritatea de aici suntem singuri, ma gandesc ca avem o problema si ar trebui sa cautam rezolvare, asa ca m-am gandit sa incep eu primul si sa o abordez pe cea care a pus intrebarea (trebuie sa ne combinam intre noi astia de pe virtual). Domnisoara eu as vrea sa mergem la o cafea si de vrei sa-mi fi iubita o sa te fac fericita. Adica te-as ruga sa mergem la o cafea sa vorbim de mine, de tine, de una, de altceva, sa ma cunosti mai bine...

| udarb a răspuns:

Daca nu se intampla ceva iesit din comun s-ar putea sa fiu cu cineva de 14 februarie.

| ffy a răspuns:

Eu am fost singura si anul' trecut si anul' asta vad ca imi merge nemaipomenit de bineoh go onlaughing

| Sniper a răspuns:

Asta's eu! laughing
Si in ciuda tuturor, am sa beau de fericire laughing!

| pepenerosu a răspuns:

Speram sa nu fiu singura, da azi s-a despartit de minelaughing. Da-i ok asabig grin Macar pot merge la Anti Valentine's Day party la rockoteca\dancinglaughing:X. Yummyyy:X. Oricum a fost relatie de 3 zileoh go on.