| EmmaShefferd a întrebat:

Cati iubiti/iubite ati avut pana acum?

Răspuns Câştigător
| DeliricEdeVina a răspuns:

10 sau 11, 19 ani da nu prea am stat cu ele acum am una de 3 luni si pe ea chiar o iubesc si asta ma va tine happy

16 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

O tin minte numai pe prima.Intimplari au fost multe...

| IMC90 a răspuns:

N! = 1x2x3x4x5x6x7x8x9x...xn

| EmmaShefferd explică (pentru IMC90):

FuCk...super raspuns laughingrolling on the floorpacat ca am dat deja funda sad

| melynda a răspuns:

20 de ani. 1 si bun. de la 14 ani. anul viitor ne si casatorim

| RAY a răspuns:

Si eu ca harciog o tin minte pe prima care am iubit-o mult si m-a facut sa sufar mult

| EmmaShefferd explică (pentru RAY):

Nu esti harciog :*

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Eu am avut 3!

Dar era mai INTERESANT dacă solicitai să-şi precizeze şi vârsta pe care o au acum ( cei care răspund ).

Nu-i tot una să ai 6 iubite în 5 ani sau în 20 de ani...

| EmmaShefferd explică (pentru bursuc001):

Nu mi-a trecut prin minte dar ai dreptate!

| pisicutzamik a răspuns:

Sincera sa fiu am 19 ani si am avut 2 iubiti, prima relatie a durat 1 an si ceva iar acum am o relatie de 2 ani jumatate si sper sa tina mult de acum incolo :X

Răspuns utilizator avertizat
| Loreddana a răspuns:

1 iubit, 1 iubita laughing

| moartetiganilor a răspuns:

Le schimb ca pe sosete.
j/j.

| ninjaturtlesleonardo a răspuns:

3 iubite

| xorius a răspuns:

Am avut vreo 100