| vivigreen a întrebat:

Cati iubiti\iubite ati avut pana acum?

Răspuns Câştigător
| Delia92murc a răspuns:

happy Asta zici tu! Dar nu! Numarul lor nu a trecut de 3! Si in fiecare relatie am pus suflet si fiecare relatie m-a invatat sa nu ma vand prea repede! happy

3 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Niciunulhappy

| Delia92murc a răspuns:

Dar de ce conteaza numarul? Nu conteaza oare daca ai tinut cu adevarat? Daca ati pus suflet si ati fost fericiti?

| Hash001 a răspuns (pentru Delia92murc):

Dupa raspuns cred ca ai fost cu vreo 100 de tipi (numai in aceeasi perioada). Nu vreau sa fac vreo prejudecata tongue

| Delia92murc a răspuns (pentru Hash001):

happy Asta zici tu! Dar nu! Numarul lor nu a trecut de 3! Si in fiecare relatie am pus suflet si fiecare relatie m-a invatat sa nu ma vand prea repede! happy