| anonim_4396 a întrebat:

Câți virgini mai in varsta avem pe aici? Cum vedeti voi viitorul?

26 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru baieti e o rusine

| alina2k18 a răspuns:

winking EU eu laughing
Viitorul il vad bine, dar inca nu am inceput vanatoarea laughing

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Poate ma vanezi pe mine )))))))))))

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Vezi cand iesi nu uita sa-l iei si pe Dulau cu tine, asa de efect, sa inteleaga lumea ce cautiwinking

https://s22.postimg.cc/3zlilh733/Dulau.png

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ahahahaha, tarewinking
Ehhh, sa ma apuc de vanatoare macar, cred ca ma multumesc cu mai putin din ce vreauwinking

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

:O nu pot să cred! Renunți tu la 20+?!?

laughing

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

19.5winking

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Cu tot cu cap sau fără? laughing

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu tot cu capwinking

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Pfiu... înseamnă că ești rezonabilă, se poate discuta cu tine laughing

| Justme1997 a răspuns:

Nu stiu cat de in vârstă e 21, si presupun ca o sa se întâmple cândva.

| RAY a răspuns (pentru Justme1997):

Tu esti fata pentru tine asta e o mandrie

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Eeh. Nu stiu pana la ce vârstă o sa mai fie o "mândrie" laughing

| RAY a răspuns (pentru Justme1997):

Eeeeeeeee mai rar virgine la varsta ta

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Mai sunt, pocaite care așteaptă noaptea nuntii dar nu sta nimeni cu ele pana atunci laughing

| RAY a răspuns (pentru Justme1997):

Buna asta, miresele lui iisus

| Heavenonearth a răspuns (pentru Justme1997):

Sunt mândru de tine că astepți noaptea nunții, respect decizia ta.Sunt foarte uimit de hotărârea ta de a te păstra pentru persoana potrivită pentru ziua nunții tale. Felicitările mele.batting eyelashes

| Justme1997 a răspuns (pentru Heavenonearth):

Nu astept noaptea nuntii.

| RAY a răspuns (pentru Justme1997):

Eeeeeee las ca ai timp, esti fata cuminte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce, vrei să-i cunoști pe toți, să îți deschizi club? Stai cuminte că nu cotizez.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

''Stai cuminte că nu cotizez."
Cotizeaza berea din sangele tau.

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Dacă vrei, cotizez pentru tine cu ceva, dar s-ar putea să nu-ți placă. E ceva ce întărește dinții, e posibil să ai nevoie vreodată, cine știe... la cât de papagal ești, niciodată nu-I exclus.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu dintii ti-i intaresti cu bere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un viitor trist pentru orice virgin ce-si pierde veacul pe aici.

| Heavenonearth a răspuns:

Câți * -e cuvântul mai corect.Te rog, scuză-mă de recorectare. big grin

| Gius3p33 a răspuns:

Ce înseamnă "mai în vârstă"? Câți ani ai?