| Rizeaa a întrebat:

Caut gagica din bucuresti pentru relatie serioasa add alin_stelistu_2010.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut cutia de bombonele de ciocolata cu care voi avea o relatie de sucrta durata din nefericire.se confuma cam mult de la un timp si nooh. sper sa ne descurcam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scurta * consuma * scuza greselile, e 1:09 deci se iarta happy

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Mai esti si stelist! Cauta la mica publicitate in ziare! phbbbbt

| foxi a răspuns:

Am o catea in calduri.ti-o ofer. vrei id-ul ei?

| ProjectJackpot a răspuns:

Cam de cocalar id-ul. Poate agati si tu o prostituata, mai stii...(contra cost, logic)

| Agradável a răspuns:

Buna! ti-am gasit o prietena LG cu 990 happy blonda sau bruneta? happy

| Rizeaa explică (pentru Agradável):

Adica?

| Ðean a răspuns (pentru Agradável):

Nu s-a prins laughing tu ai numele nokia6234 şi el îţi oferă ca prietenă un Lg 990 laughing