| trancec a întrebat:

caut sa cunosc o fata serioasa, pentru cine stie poate o relatie serioasa, exista pe aici seriozitate, ori nu?

4 răspunsuri:
| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Si ce astepti?!? Crezi ca o sa apara o fata :"O da eu sunt serioasa, stiu da fac detoate, sunt perfecta intr-un cuvant... Ce zici vrei sa ne casatorim?!? Eu: Scoala-te la realitate! N-o sa gasesti o iubita pe un site de gen-u asta.Sau poate vei gasi cand se va inventa categoria:"Disperatii".Asa ca noapte buna si spre sa-ti fi pus mintile-n cap!

| Nutzzuboy a răspuns:

Trist.

| lor3nutza a răspuns:

Uite ma unde se ascundea Casanova

| DontHaveANamee a răspuns:

Sunt homofoba.