| anonim_4396 a întrebat:

Imi caut o prietena din Bucuresti pentru o relatie serioasa. Este cineva care ma poate ajuta? Daca da imi puteti lasa un mesaj cu ID vostru. P. S. am 20 ani.

6 răspunsuri:
| yanny`s a răspuns:

Din cate stiam eu aici nu sunt matrimonialethinking

| Drums a răspuns:

Foarte tare.
TPU faceti frate si matrimoniale si tu alex trebuia sa scrii barbat cu muschi, singur, caut femeie supla, frumoasa, inteligenta, intre...si... pentru o relatie serioasa.
nu vreau sa fiu rea dar o relatie nu se face asa da-mi id, te iubesc.
asta este parerea mea.

| bOse a răspuns:

Ba dar tu mai nou cauti prietene pe tpu.ro? TPU nu e pentru "combinatii"

| alexandru_4652 a răspuns:

esti un distrus. tpul nu este pentru asa ceva happy esti asa freaer in cat nu ai tupeu sa-ti faci o prietena live. :-J vai de capul meu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aha ce seriosa o sa fie ca ai intrebat la ce varsta sa te dizvirginezi laughing si faza cum se face masturbarea la nebuna ala laughing sti cat de serios ai raspuns ungi capu cu o crema speciala sau de preferat cu sampon si bafta la frecat laughing asa ca iti dai seama ca te va lua dracu sau o centurista daca iti convinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Loredana_22_stoian sa n cunoastem mai bine