| savaflorin23 a întrebat:

Caut o fata care sa ma placa cu adevarat si nu stiu cum sa fac ca sa o gasesc

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Sigur nu o cauti unde trebuie! vezi ca ea sa nu fie langa tine si tu sa nu o vezi

| raisa1993maria a răspuns:

Crede-ma, cand te astepti mai putin atunci vine, nu cauta ca si cum ai cauta o bluza si n-o gasesti, ai incredere, cand va veni momentul cu siguranta nu te vei astepta. asa am patit si eu happy iar acum sunt impreuna cu iubitul meu de 5 ani jumate. asa a fost sa fie! bafta

| Zenit313 a răspuns:

Google Maps

| Ycu a răspuns:

Varsta? Si de obicei fata pe care o astepti vine singura nu trebuie sa o cauti sau sa fi disperat de asta.Ai incredere in minte, pana va veni fata respectiva traiesteti viata, dupa aia nu o sa mai fie la fel. happy

| Zuzazozo a răspuns:

Caut-o mai bine. Nu existe la orice colt de bloc fata potrivita pentru tine.

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Site-uri de matrimoniale, acolo vei gasi cu sigurantawinking

| Nedea_Marius_1994 a răspuns:

Intra pe un site de matrimoniale n-ai cum sa nu gasesti pe cineva acolo

| VineMiticaBossu a răspuns:

NU MAI CAUTA. dragostea apare in cele mai neasteptate momente.Suna f ciudat, dar asa e.

| GhiciceMojoJojo a răspuns:

Daca o cauti, nu o vei gasi prea curand. Lucrurile astea se intampla cand te astepti mai putin. Incearca sa te concentrezi asupra altor lucruri si ai sa vezi ca sunt destule fete care sa te placa.
bafta!

| Pufuletemic a răspuns:

Du-te pe centura smug. laughing