| beea29 a întrebat:

Daca caut-o persoana care stiu in ce oras este cum o gasesc?

Răspuns Câştigător
| Scherimuvi a răspuns:

Cu gps special de persoane poti sa o gasesti si cu telefonul dar trebuie sa ai numarul ei si sa ai o anumita aplicatie(program)

4 răspunsuri:
| oanamari333 a răspuns:

Nu daca nu stii adresa!

| Maxim_Romeo_1987 a răspuns:

Suni la primarie din orasul cu tare.Sau folosesti FaceBook? Sau mai bine.te duci si cauti o carte de telefoane. Poate acolo gasesti!
Apropo primaria iti pot da informatii despre orice persoana din oras.Nume si prenume!

| cristinuta09 a răspuns:

Nu ai cu sa o gasesti! Mai multe date!