| anams a întrebat:

Caut pe cineva(prietena ) care s-a mutat din orasul in care locuiesc eu.Cum o pot gasi stiindu-i numele, orasul in care locuieste acum, fosta adresa, Liceul in care a invatat, blogul si aspectul fizic? Cine m-ar putea ajuta sa o gasesc si cum o pot gasi? Va rog ajutati-ma! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai ai putea sa cauti dupa numele ei pe adresele liceelor din orasul respectiv, sau dupa blog ai putea lua de acolo adreselor prietenilor ei si sa te interesezi.

| Any_6060 a răspuns:

Incearca pe facebook. Bafta

| AdySnaP a răspuns:

Auzi e greu sa o suni si sa o intrebirolling on the floor)