| maxbaietas a întrebat:

Caut prietena pe metin 2 ro intre ani 18 si 20 cunoaste cineva? ma puteti ajuta si doar fete sunt un baiat sensibil deci fiti serioase!

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa ceri seriozitate, trebuie sa oferi seriozitate.
Cauta-ti fata in alta parte, nu aici!

| Celalalt a răspuns:

Cimitirul sineasca cavou 42 nume putrezita server 2 metin dai pm

| gogupantof a răspuns:

Hah, mai omule cauta-ti gagica in oras, o persoana reala! O sa fi mai multumit decat de relatia virtuala cu prietena ta de la N km distanta.

| Moler a răspuns:

Suna un cioclu, iti va gasi ala o prietena, sau cel putin un cosciug.