| jonydd a întrebat:

Caut prietena virtuala de 15/16/17 ani se ofera cineva? big grin

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Vezi daca vrea asta http://www.youtube.com/HatsuneMikuSEGA.Mai virtuala de atat, nu se poate...

| adelolyta a răspuns (pentru Ronnix):

De ce ar vrea cineva o asemenea prietena? :s

| Ronnix a răspuns (pentru adelolyta):

Intreaba-l pe el.

| Lore2good a răspuns:

Ai grija ca de la un joc de genul asta cu prietena virtuala, se poate ajunge la o gramada de chestii si nu cred ca are rost sa te complicihappy

| jonydd explică:

Ma fratiol voi nati inteles eu caut o prietena virtuala in senusl sa vb cu o fata online chesti daseta nu jocuri