| aventador a întrebat:

Caut un nintendo dsi xl de vanzare, dintr-un magazin online, sau daca gasiti la a doua mana, sa fie adus de un curier, sa coste maxim 7 milione jum, plss ajutati-ma, scuze de categorie, FUNDA iar la restul vot raspuns inteligent, vreau cat mai multe situri unde sa fie produsele foarte ieftine si sa fie ce am scris eu in intrebare

2 răspunsuri:
| soarexxl a răspuns:

Cauta pe emag.ro sau okazii.ro sigur gasesti! Bafta

| Catalin_Simon_1992 a răspuns:

Am eu de vanzare nou noutz cu toate accesoriile numai ca fara cutie si til vand daca vrei cu 6 milioane daca te mai intereseaza forever_cata_2009 id-ul meuwinking