| shim a întrebat:

Ce ai alege intre cea mai buna prietena si persoana iubita?

17 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Aleg pe cel care nu ma pune sa aleg.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Dupa 20 de ani conteaza cu cine imparti omleta.

| Castiel a răspuns:

Depinde de cat timp stiu pe fiecarehappy si ce fel de persoane sunt pnm

| VacutzaRoscata a răspuns:

Iubitii vin si pleaca, dar prietenii raman pentru totdeauna
dar cu toate astea nu as putea alege straight face ori amandoi ori niciunul si in plus nu cred ca te-ar pune nimeni in situatia asta grea incat sa alegi dintre ei

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Persoana iubită. Dar dacă cea mai bună prietenă e o prietenă adevărată îți va înțelege alegerea.

| katycc a răspuns:

Depinde.daca pe persoana iubita o cunosti de 2-3 luni nu se merita sa renunti la prietena ta.dar mai depinde si dc trebuie sa alegi. daca prietena ta sau iubitul tau te pun sa aleg inseamna ca nu tin cu adevarat la tine

| Ovilacul a răspuns:

Oricand si la orice ora mi-as alege cel mai bun prieten. Pe termen lung e cea mai buna decizie. Oricand poti gasi o alta persoana de care sa te indragostesti dar cei mai buni prieteni ti-i faci in timp si raman pe veci.

| BubuUu_3067 a răspuns:

Pai nu ar trebui sa ai aceasta sansa de a alege.Pentru ca cine te iubeste cu adevarat nu te pune sa alegi.Prietena cea mai buna stie ca ti la iubitul tau si ca il iubesti deci daca ea te iubeste nu ar trebui sa te puna sa alegi ca daca ai alege`o pe ea atunci ai suferii, sau invers.Eu asa zic nu as renunta la nici unul le-as explica ca pe aman2 ii iubesc in moduri diferite dar la fel de mult love struck

Sper ca te-am jajutat :*

| maftei a răspuns:

Clar ca asi alege persoana iubita, dar acum depinde

| vεηiη a răspuns:

Persoana iubita logic :X

| PinguinuL a răspuns:

Cel mai bun prieten.

| katy1151 a răspuns:

Persoana iubita funda?"

| Princess_6005 a răspuns:

Cam grea intrebarea. Daca e sa ma inteleg bine cu amandoua trebuie sa imi impart timpul pentru amandoua. Daca una dintre ele este altfel decat imi dores si imi creaza probleme o aleg pe cealalta persoana.

| Me_4137 a răspuns:

Persoane iubite mai gasesti dar prietena ta cea mai buna te cunoaste de mult ati trecut prin multe si ce ati mai facut voi...

| CeaCuMasca a răspuns:

Cea mai buna prietena orice ar fi

| RockChick a răspuns:

Pai ese mai greu depinde de persoana eu as alege persoana iubita

| amelia_7969 a răspuns:

Cea mai buna prietenalove struck