| Tron a întrebat:

Persoana iubita sau serviciul? Ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| xMaka a răspuns:

Buna.
Daca aleg serviciul (d'acolo vin banii) as sta suparata toata ziua ca nu sunt langa iubithu meu... asa ca o sa aleg persoana iubita :X:X [dau un tel la serviciu ma invoiesc pe ziua respectiva]

@Tron tu ce ai alege?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca gandim rational aleg serviciul stii de ce? Pentru ca persoana iubita in timp ce eu sunt plecat la munca cheama amantul si inseala, viata dura am ajuns si aici ce sa ii faci.

| AnneMarri a răspuns:

persoana iubită

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Depinde de serviciu şi de persoana iubită.
Totuşi, nu cred că acestea două sunt mutual exclusive.
În fond, pot să mă învoiesc o zi de la muncă pentru persoana iubită la fel cum poate şi persoana iubită să înţeleagă că am treabă.

| DSGline a răspuns:

Da iceman are drepate daca o iubesti cu adevarat pe persoana respectiva atunci o alegi pe ea pentru ca serviciu iti poti gasi altul

| Sandilau a răspuns:

Vai ce intrebare complicata. Pai daca mentionezi "persoana iubita" nu iti este clar?

| Tron explică:

@Maka:
Eu am fost nevoit sa aleg si am ales persoana iubita, cat despre servici, acum am unul mai bun decat cel dinainte si mult mai flexibil.

| Tron explică:

Cine alearga dupa bani niciodata nu-i va avea,asa ca pentru mine,banii nu inseamna nimic,decat niste hartii facute sa circule,in timp ce persoana iubita e doar ea, mereu acolo, gata sa te iubeasca si cu bani si fara bani si cand spun persoana iubita ma refer la cea ce te iubeste cu adevarat si a stat langa tine oricat de greu ti-a fost nu la cele materialiste sau pleaca sa se culce cu altii.
@Iceman:
Aia nu mai e persoana iubita daca face ce spui tu.

| ElisaMonica a răspuns:

Avand in vedere ca sunt o persoana care ar face ''orice'' pentru.cel de langa mine, as alege persoana iubita.

| Mosotti a răspuns:

Serviciu, iubite mai gasesc, servici mai greu, fara bani ajungi pe strazi si nici persoana iubita nu va mai sta cu tine.
Trebe un echilibru intre partea afectiva si bani, nu poti sa excluzi una.