| S3S3an a întrebat:

Ce alegeti sa iubesti sau sa fii iubita de alti?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa iubesc.
Putini oameni pot ajunge acolo si eu prefer sa dau, multumirea din ochii celuilat e bucatica din fericirea mea.
Prefer sa iubesc.

| mgtow a răspuns:

Sa raman asa singur ca e buna viata.

| CoquineNoire a răspuns:

Sa fiu iubita, pot trai fericita si bine si fara sa iubesc.

| Liviu a răspuns:

Vreau sa fiu precum cupidon, sa nu fiu vazut cum iubesc, insa sa simta asta aceea persoana. Ceva gen. "Nu vreau sa traiesc in umbra ta, vreau sa fiu umbra ta.Nu vreau sa fac parte din viata ta, vreau sa fiu viata ta. "
Gata cu asta, ca iar devin o tarfa sentimentala.

| OnuOnulică a răspuns:

Să iubesc.

| neutrino a răspuns:

Nu doresc "sau", doresc "si"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu iubit pentru ca nu-mi prea place sa iubesc alte persoane vreau sa traiesc in liniste, dar totusi am chef de aventuri citeodata.

| Madayna a răspuns:

Sa iubesc.

| Lolităăăă a răspuns:

Sa iubesc, atunci cand simti niste fluturasi in burta. te simti. frumos!

| TheDarkestBeauty a răspuns:

Pai de iubit mai putin la mine ca nu prea pot fi asa dragastoasa ca altii si nu stiu daca vreau sa mai fiu iubita in continuare de ceilalti ca pana acum :O devine sufocant...

| AlexandraGiorgiana a răspuns:

Cred ca cel mai important este sa fii iubita, caci daca tu iubesti ca proasta.ce rost are?! ..nu? ..De iubit cred ca fiecare stie sa iubeasca