| anonim_4396 a întrebat:

Ce alimente sa consum dupa masturbare, ceva sa dea energie sau un aliment care contribuie la formarea spermei ceva de genuhappy? Am citit ca sperma contine nu stiu ce vitamine sau ceva important pentru organism si cum dupa masturbare aceasta iese trebuie sa o "reinoiesc". Va rog niste raspunsuri bune

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

happy hahahahahaha

| Freya1 a răspuns:

De ce ai vrea sa iti imbunatatesti calitatea spermei daca nu f...ti ci faci l...a?
Doar dupa ce te masturbezi si elimini sperma crezi ca ai nevoie de vitamine sau alte proteine?

| Andrei7Zz a răspuns:

Nu e adevarat ce ai citit, nu trebuie sa mananci nimic mai mult sau diferit, doar asteapta cateva minute si o sa ai iar energie.