| Dci2005 a întrebat:

Salut! Cand ma masturbez iese direct sperma. Nu ar trebuie sa fie si lichidul preejaculator inaintea spermei?

1 răspuns:
| MValentin a răspuns:

Ba da, dar odata ce te masturbezi grabesti ejacularea si glandele ce iti secreta acel lichid preejaculator nu mai au timp sa isi intre in,, rol,,.
Cand va exista preludiu va exista si acel lichid, sau pur si simplu cand vei avea prima ta iubita, vei schimba si la 3 perechi de lenjerie intr-o zi din cauza acelui lichid. :p