| Amy90 a întrebat:

Ce anume cucereste barbatii din zilele noastre? Sa fie oare numai aspectul fizic? Sa fie oare felul sexy de a se imbraca? Sa fie oare inteligenta? Sa fie oare tupeul de care da dovada? Ast. rasp nu numai de la barbati cat si de la femei!

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Gospodina si bucatareasa? Tu dragule, poate cauti menajera happy

Femeie in primul rand, zic! Adica frumoasa, sexy, inteligenta, curajoasa si cu mult tact.

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Aranjata placut, corpul bine facut, cu capul pe umeri, gospodina si preferabil si bucatareasa buna. thinking
Daca nu locuiti in Romania, ultima (bucatareasa) conditie se poate exclude.

| Razvan a răspuns:

Putin din toate.Bine,acum depinde si pe cine vrei sa cuceresti.Pentru majoritatea e suficient sa taci si sa ai ce arata.Adicalea dotarismug
Dar mai sunt si masculi scapati din turma care cauta altceva.Negasind decat fete doritoare de aventuri isi lasa si ei bunele intentii acasa si se reintregreaza in turma
Inteligenta feminina a cam apus.Acum fetele au inceput sa judece cu capul baietilor al micoh go on

| Narfundo a răspuns:

Pe mine ma cucereste o fata care imi transmite o stare buna prin priviretongue. Daca nu imi place fata ei, ochii eitongue poate sa fie cat vrea ea de sexy.

| AdelinaC a răspuns:

Barbatii din zilele noastre devin din ce in ce mai obsedati, deci inteligenta nu conteaza.Bineinteles ca mai depinde si de barbat, mai sunt si exceptii de oameni normali care nu se uita dupa forme.

| maftei a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa fii cat mai naturala, asta le place ca daca te machezi tare arati ca o curva, daca ai mingi an loc de sani(silicoane)arati ca dracu.Tot ce trebuie este sa fii tu cat mai naturala.Eu cred ca pe ei ai cuceresc mai degraba niste sani mici si frumosi, niste unghii angrijite, parul lung sau scurt dar de obicei le place parul lung dar sa fie sanatos, si nu an ultimul rand o piele matasoasa, si curata

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu iti trebuie multe: sani mari si un cur bombat.

Răspuns utilizator avertizat
| Ingerasull99 a răspuns:

Conteaza aspectul fizic, ce are in cap; ca daca iesi cu ea in oras si nu ai ce discuta e jalnic, sa fie cuminte, sa nu fie o pitipoanca infecta.Mai bine una retrasa cu carte si draguta decat o pitipoanca machiata strident.