| MartinAlabert a întrebat:

De ce barbatii din zilele noastre nu se duc la bibloteca?
Eu sunt mult mai atrasa de barbati care citesc decat de cei din club.

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti atrasa involuntar, iar cand esti atrasa de x nu sti pe unde isi pierde timpul el, inteligenta nu atrage sexual nici personalitatea, statutul social, doar aspectul fizic

uitate la acest barbat http://fs71.trilulilu.ro/......8da01c.jpg

| peperonies a răspuns:

Pentru ca cine mai citeste la biblioteca in 2017 lul.

| vocea a răspuns:

Nu merge nimeni la biblioteca unii citesc acasa sau de pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare greu de crezut asta dupa poza de la avatar.

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate nu este ea laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xelon):

Clar nu este ea dar asta nu inseamna ca nu e totusi poza de pitipoanca. Si pitipoancelor nu le plac aia inteligenti.

| MartinAlabert explică (pentru anonim_4396):

De aici ti-ai tras tu concluzia ca sunt pitipoanca.
Mare iți e gradina.

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai facut o dedudctie logica de toata frumusetea laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru MartinAlabert):

Inca nu am intalnit o fata de treaba sau inteligenta sa aiba poze cu pitipoance la avatar. Si prin pitipoance ma refer la hahalerele alea care fac poze cu buze de rata in baie sau mai stiu eu pe unde.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xelon):

Vezi raspunsul care l-am dat mai sus.

| MartinAlabert explică (pentru anonim_4396):

Exact. In poza de avatar nu sunt eu dar mi-a placut poza
, si exista si fete care sunt inteligente si frumoase dar ele nu permit sa vorbeasca cu cineva care isi face o parere gresita dupa infatisare.
O zi buna.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MartinAlabert):

O persoana cu adevarat inteligenta nu inceteaza sa vorbeasca cu cineva doar dupa prima impresie, oricat de proasta e de fapt acea impresie. La fel si tie.

| MartinAlabert explică (pentru anonim_4396):

Ok, multumesc.

| AlexCristi97 a răspuns:

Nu se duc la biblioteca pentru ca prefera sa citeasca acasa. Inca exista destui barbati care citesc, doar ca nu ai gasit inca.
Incearca sa pui intrebarile la categoria corespunzatoare!

| Daniel9988 a răspuns:

Mie nu imi e rusine sa zic ca nu am intrat decat o data in clib.Si am 25 ani.Am cunoscut.o pe sotie la facultate.In lumea asta exista pereche perfect pentru. fiecare.Ca 2 piese de puzzle.Perechea ta poate fi chiar peste ocean.Calatoreste...fati amici....fii mereu zambitoare si cu bun simt.Barbatii citesc, dar din PlayBoywinking Glumeam

| 私は日本が大好き a răspuns:

Pentru ca baietii/barbatii care citesc sunt mai 'cuminti' laughing Dar daca ciresc nu e neaparat ca sunt tocilari, asa cum zic unii, mi se pare o stupizenie sa crezi o persoana care invata bine sa crezi ca e tocilar/a laughing big grin

| ClaviusLord09 a răspuns:

Eu merg la biblioteca, unde e cald si bine.

| Ariciu34 a răspuns:

Da dar sun t mai multe fete care îi preferă pe cei din club. Daca toate ar fi atrase de cei care citesc sa fi sigură ca şi ei ar citi

| Varga_Ionut_1989_BAHJ a răspuns:

Pentru ca citim acasa