| Crisu_8081 a întrebat:

Ce va atrage cel mai mult la o fata/baiat din punct de vedere fizic?

Răspuns Câştigător
| CenturyChild a răspuns:

Eu am avut intotdeauna ceva cu baietii blonzi ( habar n-am de ce) desi consider ca e mai important cum e pe dinauntru decat cu e pe dinafara...Si din punct de vedere fizic cred ca ar trebui sa aiba o silueta modesta fara tepi in cap, fara piecinguri, fara prea multe tatuaje si sa aiba parul blond...big grin Desi toate astea sunt inutile daca nu stie cum sa se poarte cu o fata sad

32 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu neaparat aspectul fizic ci si felul cum gandestewinking, cum vorbeste ca degeaba e frumos daca e prost laughing si nesimtit pe deasupra laughing

cami
| cami a răspuns:

Fizic?! ...bratele, picioarele [nu-mi plac baietii "crecanati"]... ochii-cheia sufletului.

cami
| cami a răspuns:

@ tukhey23 nu esti crecanat? ce tare love struck rolling on the floor

cami
| cami a răspuns:

No God exact in ordinea asta?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai pe mine ma atrage privirea, parul si cel mai mult ochiilove struckwinking

| Parintele a răspuns:

Fundul, sanii, chipul, creierultongue

| ioanaa a răspuns:

Ochii si zambetul.

| DenissaDeea a răspuns:

In primul rand modul cum se exprima/vorbeste, sufletul, naturaletea, respectul, puctualitatea, ochii si cum arata, adica cat de cat corpolent si atragator!

| Crisu_8081 explică:

Primul lucru pe care-l observ la un baiat sunt ochii...desigur,trebuie' sa fie dragutihee hee
@ tukhey23: nice try!laughing sunt fata, ce chestie...nu?

| Crisu_8081 explică:

Tukhey23: da, vad ce poza ai...cred ca m-am indragostit:X laughing

| alexa a răspuns:

Ochii si zambetul
si aspectul in sine de obicei daca e s. o luam numai d p d v al fiziculuitongue

| anonim a răspuns:

Formele corpului.sa fie cat mai atragatoare, cat mai ispititoare.laughing

| catalina_2916 a răspuns:

La un baiat m atrage cel mai mult privirea, chipul, zambetul si corpul... d prefereinta bine lucrat la salawinking

| dulshe a răspuns:

Mai inalt k mine, muschi, niste pectorali superbi, fara par pe piept:-&, ochii si parul nu conteazaoh go on

| andi a răspuns:

La baiat nimic nu ma atage, la o fata, ochii, fundul, sanii big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinD:

| GreenSky a răspuns:

La baieti...zambetullove strucklove struck

| meioana a răspuns:

La baieti ma atrage cel mai mult desi suna urat... fundul:X:X:X...si...fizicul daca e lucrat:X:X:X:X

| tukhey23 a răspuns:

Poi tu nu esti fata? Vad la ''poza' ta ca esti frumoasa. tu ma atragihee hee

| tukhey23 a răspuns:

Crisu:pai draga mea, uitate ce poza am... nu sunt atragator? as fi bun. nuhee hee

| tukhey23 a răspuns:

Cami:sunt omul potrivit, la locul potrivithee hee

| giulya85 a răspuns:

Inaltimea, ochii si binenteles pectoralii.si fundul laughing

| RamonaMn a răspuns:

La un baiat day dreaming :ochii love struck, zambetul, felul cum ma priveste, gesturile, frizura [ciudat, nu? laughing], tenul.

Si gata m`ai pus pe ganduri tongue

| vio a răspuns:

Ochii si dantura...hee hee

| irynna a răspuns:

Aspectul fizic in general, sa arate binewinking

| Teardrop:] a răspuns:

Ochiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vei zambi... mersul.Cred ca spune multe despre atitudine si pentru mine e un lucru important. I am a girl...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buzele, dintii, aspectul sau ingrijit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii love struck
Muschii, pectoralii smug
Si cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii... oglinda sufletuluiwinking