| mentholinks a întrebat:

Ce anume v-a determinat sa va masturbati prima data cand ati facut acest lucru? Pe mine m-a impins curiozitatea caci isi facuse un prieten mai pervers in prezenta mea si a altui prieten.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pur simplu intr-o noapte am simtit nevoia numai stiu exact cum dar a fost cool cred ca fiecare isi aminteste prima masturbare e ceva istoric

| mihai69 a răspuns:

Curiozitatea. Simțeam ceva plăcut la atingerea „organului", așa că l-am tot atins până...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut filme pentru adulci de cand eram mic...cam asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citisem cate ceva despre meciurile in nocturna si mi.am zis ca Venus al meu este suficient de pregatit sa sustina primul meci, precum a fost si Venus al lui Eladescu in '35.Doar ca la mine a lipsit galeria.

| JohnCena02 a răspuns:

Tot auzeam la scoala colegii spunand labaa labaa si am spus si eu m-a oprit o profesoara pe hol sa vorbesc frumos si sm cautat pe net **** sa vad ce inseamna in afara de mana unui urs sau *** si am vz si am fc si eu. Si de 5 ani sunt dependent. Daca nu ma duceam la scoala poate nu eram asa laughing)

| Anonim1860 a răspuns:

Eu abia descoperisem cum se fac copii.Si incepusem din curiozitate sa tot intru pe diferite site-uri am dat de arta masturbarii.Am inceput la inceput nu am simtit ca is excitat etc dar.m-am tot documentat si am inceput sa frecventez si am ajuns dependenta de aceasta chestie.