| kasperu25 a întrebat:

Ce apreciati cel mai mult la un baiat/o fata?

Răspuns Câştigător
| snepy a răspuns:

La fata - felul de a fi, si sa se respecte sa nu ajunga o "panarama" (scuze de limbaj)
baiat - sa nu fie mitocan, smecher, tupeist (smechereste), si sa iubeasca asa cum este iubit

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, apreciez daca ma iubeste si ma respecta, daca e sincer cu mine, daca ma accepta asa cum sunthappy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sinceritatea.

cami
| cami a răspuns:

Cat de pasnic poate fi.

| JeSa a răspuns:

Modul de a gandi...

| Emeraude a răspuns:

Dpdv fizic, apreciez masculinitatea (pentru ca sunt fata). Nu suport barbatii care se folosesc de puterea caracteristica speciei masculine ca sa domine o femeie rolling on the floor. Imi plac foarte mult barbatii aceia din perioada interbelica... mi-ar fi placut sa ma nasc pe atuncibatting eyelashes.
Dpdv al caracterului... apreciez sinceritatea, respectul, afectiunea. Sunt principalele caracteristici pe care un barbat trebuie sa le aiba intr-o relatie.

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Apreciez mult sinceritatea .care cred eu.este foarte importanta intr-o prietenie.

happy

| vykkusor a răspuns:

Cel mai mult la o persoana apreciez sinceritatea, felul in care vorbeste si felul in care se comporta...

| deiutza_9183 a răspuns:

Sinceritatea:X
pentru ca urasc sa fiu mintita

| dy a răspuns:

Reactia in momente critice! Acolo se vede caracterul ascuns al fiecaruia dintre noi! Asta deosebeste oamenii intre ei, asta ma face pe mine sa inteleg cine mi se potriveste si cine nu!

| squib a răspuns:

Cel mai mult apreciez la un baiat sinceritatea, statornicia si ca este constient de faptul ca e baiat/barbat, insa ca acest lucru nu reprezinta neaparat un privilegiu.

| dyna_1486 a răspuns:

Cred ca cel mai mult apreciez sinceritateahappy

| den a răspuns:

Sinceritatea...si sa nu aiba mai multe fete laughing...sa nu joace teatru..sa fie el/ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand cum se comporta cu mine, happy Imi plac persoanele sincere care sa spune adevarul indiferent cat de jenant este happy.
Apreciez sa spuna lucrurilor pe nume dar sa tina cont k uneor adevarul doare happy
Apreciez la o persoana ambitia s faptul ca ar face orice pentru prieteni. De apreciat sunt toate calitatilehappy

Dar tu?

| vladut_1216 a răspuns:

La fata:sinceritatea si aspectul fizic