| justify a întrebat:

Ce apreciati cel mai mult la un baiat/fata fizicul sau sufletul?

Răspuns Câştigător
| thehope a răspuns:

Sufletul, caracterul si ce are in cap conteaza cel mai mult la o persoana...important e sa ai ce discuta si sa te poti intelege, sa te poti simti bine in compania respectivei/ului... dar hai sa fim sinceri...cui ii pasa daca cineva are sufletul frumos cand apare cu o imagine care nu e placuta? mai rar ajunge sa iti pese doar de sufletul unei persoane...pentru k prima data vezi doar fizicul, iar pentru a ajunge sa cunosti omul respectiv in profunzime... dureaza... e posibil k altul care arata mult mai bine sa isi faca aparitia intre timp...

17 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Amandoua conteaza ca nu poti fi u un baiat frumos dar cu care sa te intelegi rau si sa se poarte urat, dar nici cu unul bun si de treaba dar care nu te atrage deloc...la inceput mai mult fizicul, ca el este in exterior si se observa primul, apoi sufletul, cand cunosti pers pe parcurs...

| SweetCandy a răspuns:

50 50big grin de ce sa mint si sa spun ca fizicul nu conteaza? da ma refer la vreun fat frumoslaughing insa nici urat cu spumele mariilaughing

| daii a răspuns:

Sufletul.Este adevarat ca si fizicul conteaza. dar pentru mine conteaza mai putin.De ex eu am cunoscut un baiat.si prima oara am vorbit la tel, pe mess, prin sms-uri.asa i-am cunoscut sufletul.Cand ne-am vazut. mi-a placut si fizicul.chiar daca e uratel sa zicemthinking eu nu am tinut cont.pentru mine era frumos.pentru ca ii cunosteam sufletulthinking Si sincer.baiatul nu e urathappy e dragutel... dar de...oh go on
Oricum frumusetea e trecatoare.oh go on asa ca nu conteaza.

by daiiwinking

| BlueDreams a răspuns:

Toate dar in special sufletul. Poti sa gasesti unu care arata bestial si atunci cand vrei sa porti o discutie cu el constati nu stie sa lege doua vorbe si decat sa injure.Toate sunt importante da mereu frumusetea morala castiga in fata celei fizice.Eu una asta prefer la un baiat.

| Criiss16 a răspuns:

La inceput ceea ce te atrage e fizicul, normal, pentru ca e ceea ce vezi, nu poti sa vezi sufletul.Sufletul ¨il descoperi¨ cu timpul.Eu sincer, apreciez sufletul, nu fizicul!

Salutari.happy

| dada a răspuns:

Prima data te atrage fizicul... dar dupa ce incepi sa indragesti acea pers nu ii mai vezi defectele si pui mai mult accent pe suflet

:X:X:X amandoua :X

| zuzushi a răspuns:

Da, asa e. prima oara evident ca fizicul baiatului. dar crede ma ca eu cunosc ff multi baieti ff frumosi, si nesimtiti si mai stiu eu cumwinking
deci apreciez fizicul in primele clipe, dar muuuult mai mult apreciez sufletul happy

| Danutz_8401 a răspuns:

Intai fizicul si dupa aia sufletul...pentru ca degeaba are suflet bun daca e urata sau arata rau...

| YLLL a răspuns:

Conteaza mult mai mult sufletul .insa sa fim seriosi ...degeaba este o persoana desteapta.sulfetista. daca nu arata cat de cat bine.
Bye, bye;*
Mimilicous; x

| MariusDeejay a răspuns:

Sufletul uite eu exemplu am suflet dar nu prea is frumos frumusetea e trecatoare

| Alina_5575 a răspuns:

Sufletul.

| Rivas a răspuns:

To justify my love? Depinde de pesonalitatea fiecaruia.Atractia e data de fizic, mai departe se poate completa prin gesturi si atitudine sa poti aprecia mai mult decat "fizicul".

| Denny_5002 a răspuns:

Amandoua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recunosc, in primele clipe fizicul atrage, este normal. Dar cu trecerea timpului clar ca ajungi sa cunosti omul si sa te axezi mai mult pe suflet, caracter...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sufletelul

| mariusake a răspuns:

Este exact ce au spus si ei si in cazul meu... eu apreciez sufletul unei fete, dar intr-adevar la inceput apreciezi fizicul dar dupa ce incepi s-o cunosti incepi so apreciezi ca persoana, ca si caracter etc...

| kenvelo a răspuns:

De pinde de conceptia fiecaruia...mai lasat`ma bai fetelor in pace k toate va uitati dupa bani...de la 13 ani vreti sa o ardeti cu unu care e cine stie ce prin scoala generala de la 16 la 18 va ****** de va spargeti de la 18 la 20 si mai rau de la 20 la 25 25 o ardeti mai incet k v-ati mai maturizat si voi dar tot cu mintea dupa bani si de la 25 la 27 va tot ganditi sa va maritati si cand colo nu va ia nimeni cand stie cu ce f*****oasa a arso