| mada_4633 a întrebat:

Fetelor ce apreciati la un baiat?
Si baieti ce apreciati la o fata?

7 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

La baiat apreciez onestitatea, sinceritatea, loialitatea (sa nu ma insele), sa fie manierat, bun la suflet, iubitor de animale, respectuos, protector si sa aiba bun simt, cel mai important.

| madalicious a răspuns:

Sinceritatea, fidelitatea, comportamentul, privirea si felul sau de a fi. Toate astea pentru mine sunt importante deoarece vreau sa pot avea incredere in acel baiat cu care sunt, sa fie fidel pentru ca relatia sa poata tine, si comportamentul pentru a nu ma simti permanent jenata in public, ca trebuie sa fie curat si politicos[nu mereu dar macar de cateva ori... ], privirea pentru ca privirea ma ajuta sa-mi dau seama ce simte cand e cu mine, daca-i place ceva sau nu, iar felul lui de a fi deoarece conteaza foarte mult, sa fie dragut, prietenos, simpatic, si sa fie protector.

| Alisa a răspuns:

Cat de ingrijit este, sinceritatea, cum se comporta in general, cat de muncitor este, si nu in ultimul rand, caracterul.

| Alina a răspuns:

La un baiat apreciez in primul rand sinceritatea, astfel pot avea incredere in el si relatia va merge cu siguranta.Fidelitatea mai conteaza mult, normal si modul in care se poarta cu mine happy oricum sunt destul de rasfatata si dificila uneori, insa imi dau seama cand un baiat tine cu adevarat la mine.

| (0$t!n@ a răspuns:

Sunt fata si apreciez la un baiat cum vorbeste, cum se porta, cum se imbraca si frumusetea interioara si exterioara. voi|?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un baiat: in primul rand sa nu fie nesimtit/nepoliticos/cioban/tzaran (cum vreti sa ii spuneti). Apoi sa fie ingrjit (adica sa ste sa foloseasca apa si sapunul, deodorantul, parfumul). Sa fie cel putin la fel de inalt ca mine. Sa nu fie urat cat sa-mi fie rusine cu el pe strada (sincer, nici extraordinar de frumos nu vreau sa fie pentru ca majroritatea sunt predispusi la a insela), sa am ce vorbi cu el (adica sa nu fie prost de da la masa), sa pot sa am incredere in el (dar asta aflu cu timpul)... nu stiu, in mare asteasunt criteriile principale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligenta. Incerc sa-l descopar, sa-i caut alte noduri.